Блог

Вітальня у класичному стилі: головні акценти + фото

Posted On 13 Травня, 2019 at 1:16 pm by / Коментарі Вимкнено до Вітальня у класичному стилі: головні акценти + фото

Модні тенденції упродож років змінюються, з’являються нові стилі, утім – класика завжди в моді. Класику в інтер’єрі з часом видозмінюють, додають вкраплень з інших стилів, роблячи акцент на дрібних деталях.

Фото ілюстративне

Оформлення вітальні у класичному стилі

Такий дизайн кімнати продумується ретельно; обираючи меблі, варто звернути увагу на натуральні матеріали – дерево, шкіра чи мармур.

Класика виглядає дещо строго і це доволі формальний стиль, дотримуючись основних відмінностей, все виглядатиме гармонійно і вишукано.

Фото ілюстративне

Важливо! Колірну гаму кімнати продумати до деталей. Як правило, стіни повинні бути спокійних тонів, ненав’язливих, оскільки у вітальні зачасту господарі проводять багато часу, приймають гостей. Меблі обирають, відштовхуючись від кольору стінового покриття та наявність візерунку чи текстури. Гармонія у відтінках, на думку дизайнерів, це основне правило класичного стилю. Картина має виглядати цілісно, навіть якщо у дизайні Ви плануєте робити акцент на кольорі.

Камін у вітальні – це один із ключових предметів в інтер’єрі вітальні. Утім, допустимий і елекричний варіант.

Фото ілюстративне

Помилково вважати, що класичний стиль вимагає серйоних витрат, цілком реально скомпонувати картину без дизайнера, щоб створити особливу атмосферу класики.

Фото ілюстративне

Особливості стилю

Всі різновиди класики між собою відрізняються наявністю акцентів. Краще вибирати лаконічну класику.

  • Симетрія.
  • Приємна колірна гама.
  • Композиція. Розстановка предметів декору та меблів, їх групування довкола центрового предмета.
  • Наявність вишуканих предметів в інтер’єрі: меблів, картин, вітражів, антикварних речей.
  • Наявність дзеркал.
  • Не завадить, розташований по центру, килим, що створює атмосферу затишку та розкішного текстилю. Перевагу надавати краще однотонному килиму або з не надто виразною текстурою.

Стільці у дорогих тканинах, обивка меблів, щільні штори, розкішні скатертини, декоративні подушки – весь текстиль у кімнаті відіграє важливу роль.

Отож, оформляючи вітальню, продумайте все до дрібниць, що створюватиме максмильний комфорт господарям оселі та гостям. І пам’ятайте про основні відмінності класичного стилю.

Добірка фото оформлення вікон у вітальні у класичному стилі:

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне


X