Блог

Лаконічність та функційність: як оформити спальню у стилі “Мінімалізм” (фото)

Posted On 28 Травня, 2019 at 4:20 pm by / Коментарі Вимкнено до Лаконічність та функційність: як оформити спальню у стилі “Мінімалізм” (фото)

Спальня у мінімалістичному стилі використовує мінімум простору та зберігає за речами максимальну функційність. Дотримання мінімалізму у чистому виді вимагає відсутності будь-якого орнаменту та використання приглушеної спокійної палітри кольорів.


Фото ілюстративне

Дизайн спальні у стилі “Мінімалізм”, насамперед, вирізняється простотою, лаконізмом та функційністю. У такому дизайні не варто використовувати більше трьох основних кольорів, а меблі повинні бути максимально функційними. Головний елемент – це двоспальне ліжко, яке, передусім, комфортне, адже від цього залежить якість нашого сну.

Отож, у матеріалі ми розглянемо більш детально особливості мінімалізму у спальні, як правильно використати колірну гаму, розстановку меблів та декору.

Фото ілюстративне

Інтер’єр спальні у мінімалістичному стилі

Передусім, окреслимо головні особливості стилю, з допомогою яких легко створити атмосферу мінімалізму у кімнаті:

  • багато вільного простору;
  • світла палітра, гра тонів, поєднання білого і чорного кольору, перевага природніх пастельних відтінків.
  • простота геометричних форм;
  • декілька елементів декору, відсутність декорування на стінах та вікнах;
  • Освітлення передбачає наявність великого вікна в кімнаті для достатньої кількості природного світла.

Робота над стилем потребує особливої ретельності, адже, по суті, у приміщенні не повинно нічого бути, крім рівних та гладких поверхонь, які ідеально стикуються. Максимальне функційне наповнення меблів та мінімум текстилю.


Фото ілюстративне

Обираємо меблі

Аби максимально дотриматись задуманої ідеї, варто пам’ятати, що меблі, які ми використовуємо повинні бути функціональними. Доречно шафу вмонтувати та обрати один відтінок з підлогою або стінами, тоді простір стане єдиним та візуально збільшиться.

Мінімалізм визнає лише натуральні фактури, тому варто використовувати дерево, камінь, скло, метал.


Фото ілюстративне

Утім, якщо вам видається, що кімната виявилась надно стриманою та лаконічною – кілька яскравих елементів декору не завадять. Серед пастельних і невиразних кольорів можуть виділятись подушки, килим або ж картина.

До того ж, для стилю допустимо кілька способів оформлення вікон: рулонні штори, жалюзі чи просто однотонні портьєри.

Додатковим джерелом світла є вікно, яке, бажано, повинно бути великого розміру.


Фото ілюстративне

Освітлення

Щоб освітлення відповідало заданому стилю, не варто вішати центральні люстри. Це можуть бути точкові світильники, плафони з рисового паперу або його імітація. Головне, щоб вони були ідеальної геометричної форми, без кольорового скла. Світло мусить максимально бути приємного природного відтінку.

Не менш важливо буде попіклуватись про великі відкриті вікна, що є ледь не головною окрасою мінімалізму.


Фото ілюстративне

X