Блог

Тренди в дизайні інтер’єру: сучасні штори

Posted On 19 Грудня, 2018 at 11:35 am by / Коментарі Вимкнено до Тренди в дизайні інтер’єру: сучасні штори

У погоні за модними новинками, варто зауважити, що є речі, яким завжди надаватимуть перевагу поціновувачі комфорту та стилю. А модні тендеції у дизайні штор останніх років демонструють різноманітні варіанти, що можуть задовільнити прихильників різних стилів. Адже зараз в моді і мінімалізм, і виражений декор, і розкішні оксамитові штори насичених відтінків, і прості й елегантні штори з легких тканин пастельних відтінків.

Якщо в загальному підсумувати, то все ж таки є спільна думка, яка об’єднує всіх дизайнерів. Сучасні та модні штори мають бути прості та елегантні, вони підкреслять вишуканий смак їх власників. Отож, відносно попередніх років, зараз мода наближена до більш спокійних виражень.

Тож якими, на думку дизайнерів, мають бути сучасні штори найближчі роки?

Натуральні та екологічні штори – тренд сезону

Сучасні штори повинні бути із натуральних тканин – це останній тренд цього сезону. Утім, нічого дивного, оскільки переповнення синтетикою, пластиком та масовим виробництвом, часто нівелює екологічні матеріали, ручну роботу, і відчуваючи надлишок усього, людина на свідомому чи на підсвідомому рівні починає тягнутись до натуральних, простих та екологічних матеріалів. Тож, однозначно модним трендом цьогоріч та найближчими роками – натуральний текстиль, безпечний для здоров’я. Такі штори ідеально поєднуються в мінімалістичному інтер’єрі, інтер’єрі в скандинавському стилі, а також для кімнат з елементами бохо та етніки.

Актуальними в плані дизайну будуть грубі текстури, трохи жорсткіша натуральна тканина, світлі пастельні відтінки – усе, акцентує природність. Візерунки та принти на тканині варто обирати не надто яскравими, без особливого констрасту.

Сучасний інтер’єр: акценти на однотонних гардинах

Однотонні штори у сучасному інтер’єрі виглядають у набагато більш виграшному світлі, порівняно з більш вираженим декором. Візерунок або принт може бути і тому випадку, коли він неяскравий та невиражений.

Дизайнери зупинились на трьох рішеннях з приводу однотонних гардин у кімнаті:

  • більш світлий відтінок, ніж основна палітра у кімнаті;
  • більш темний відтінок, ніж основна палітра у кімнаті;
  • акцент на шторах можна зробити на більш яскравому кольорі, якого немає у кімнаті, або якого дуже мало у дизайні.

Розкішні та багаті: вся справа в тканині

Напротивагу, дизайнери зійшлись на думці, що прихильникам класики та розкоші варто звернути увагу на штори більш насичених темних тонів, виготовлені зі щільної тканини. Можливий варіант поєднання із золотистими відтінками. Непомітний матовий блиск теж у моді, проте до вибору тканини з відблиском слід підійти з особливою обережністю, адже яскраво виражений перламутр вже залишився в далекому минулому.
Головне – тканина, з якої виготовлені штори. Ідеальним рішенням буде велюр, оксамит, шеніл та натуральний шовк. І щоб досягнути бажаного ефекту розкоші та аристократичності, доведеться купувати якісну та дорогу тканину, адже імітація дорогої – лише підкреслить несмак власників, зіпсує загальне враження від дизайну кімнати та дисбалансує стиль приміщення.

Пам’ятайте, традиційне поєднання штор та тюлю тепер відходить у минуле, інколи розкішні штори можуть виглядати самодостатньо, навіть залишивши їх соло.

Джерело: https://galereyadekoru.com.ua

X